Stabilitu

U nás si můžete být jisti, že budete mít celoročně dostatek kurzů a tím i finanční stabilitu. Budeme se o Vás starat se vší péčí!

Renomé

Budete pracovat pro firmu, co má jméno! Jsme opravdoví specialisté, na nic si nehrajeme! V roce 2013 jsme vyhráli pražské kolo Firmy roku Vodafone a jsme certifikovaným členem Asociace Jazykových Škol ČR.

Motivační ohodnocení

Dokážeme ohodnotit dobrou práci a loajalitu – proto Váš honorář můžete sami pozitivně ovlivnit svou pílí a dobrou prací. My pak odměníme Vás!

Péči

U nás jste součástí týmu! Budeme Vás neustále podporovat metodicky i rozvojově. Umíme vytvořit skvělé podmínky pro práci a pro přípravu na výuku – přesvědčíte se sami.

Coach&Practise

Naši metodiku

Naši skvělí kolegové vytvořili unikátní metodiku Coach & Practise, díky které bude Vaše práce u nás ještě snazší! Dokonce jsme pro Vás napsali i vlastní metodickou knihu, která je opravdu úžasným pomocníkem v praxi.

Metodické tréninky

Máme pro Vás připravenou sérii sice povinných, ale zato opravdu zajímavých a přínosných vstupních tréninků - a pak také celou spoustu bezvadných nepovinných workshopů. Všechny jsou pro Vás samozřejmě zdarma a jedno je jisté – nebude to ztracený čas!

Senior Teacher

Nejen metodika, ale i lidé – budeme Vám pomáhat všichni! Budete mít svého Senior Teachera, ostříleného mentora, který Vám bude pomáhat, dávat Vám zpětnou vazbu, povede Vás, a spolu si nastavíte plán rozvoje. Jsme rádi, když cítíte reálnou podporu.

„Mezi oblíbená témata patří např.: Jak motivovat studenty, Rozvíjení slovní zásoby, Příprava k jazykový zkouškám, Hry a zábavné aktivity v hodinách, Jak učit gramatiku“

Anna Pavlíčková Wilińska - Recruiter&Trainer

Zázemí pro lektory

Od října 2015 sídlíme v moderním business centru FLORENTINUM v samém centru Prahy – najdete tu spoustu obchodů, restaurací a podobně. Zázemí budete mít skvělé i přímo u nás – máme pro Vás knihovnu s učebnicemi, časopisy, novinami, k dispozici budete mít kopírky a tiskárny, počítače a wifi připojení. Do výuky Vám půjčíme tablety, audio přehrávače a co bude třeba, takže nepotřebujete nic vlastního.

Měsíčně nám vychází také interní časopis Logbook, kde jsou novinky z interního týmu, zábavné rozhovory a tipy do výuky.

Těšíme se, že se k nám přijdete podívat! A jak to u nás vypadá? Podívejte se sami:

Přátelský přístup

Neminou Vás ani skvělé a originální akce pro lektory, kde se budete pravidelně setkávat s celým lektorským týmem – vždy pro Vás připravíme něco extra! Podívejte se na fotky z minulých lektorských akcí a přesvědčte se sami!